Czy opłaca się kupić auto lekko uszkodzone a następnie samemu je naprawić? Auta lekko uszkodzone Cóż, jak zwykle, wszystko zależy od stanu danego egzemplarza.

 

Wiele autohandli zajmuje się sprzedażą aut po lekkich szkodach. Dziurawy zderzak bądź wgniecenia na dachu teoretycznie nie powinny skreślać auta. Tu uwaga – pamiętajcie, że tego typu uszkodzenia raczej rzadko kiedy popychają poprzedniego właściciela do sprzedaży auta! Nawet na tzw. zachodzie właściciele wolą naprawić auto niż sprzedawać je za bezcen. Auta lekko uszkodzone Może się zatem okazać, że oferowane w niskiej cenie auto „lekko uszkodzone” przeszło jakąś poważniejszą przygodę. Przykładowo, poduszki powietrzne w dzisiejszych samochodach są bardzo czułe- istnieje ryzyko, że zostaną odpalone nawet po uderzeniu przy niewielkiej prędkości. Pamiętajcie że naprawa takiego układu jest kosztowna. Jest to bowiem zazwyczaj system naczyń połączonych – obok zużytych airbagów trzeba również wymienić masę modułów jak i napinacze pasów. Auta lekko uszkodzone Powoduje to, że cała operacja jest nieopłacalna w stosunku do wartości auta.

Oczywiście nikt nie zabroni Wam jazdy autem bez poduszek. Pamiętajcie jednak, że wtedy poziom bezpieczeństwa przypomina Malucha, a nie współczesne samochody!

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...