Co prawda ilość kradzieży samochodów systematycznie spada, ale wciąż istnieje ryzyko, że możemy kupić auto kradzione.

 

Auta kradzione – uwaga Jak rozpoznać czy samochód nie był kradziony? Cóż, najprostszy sposób to udanie się do najbliższego komisariatu policji wraz z właścicielem auta. Jednak nie uda nam się tak z każdym autem jakie nas interesuje – to po prostu zbyt czasochłonna procedura. Ryzyko kradzieży możemy ocenic sami – starsze auta dziś kradnie się albo na części (wtedy ryzyko zakupu całego samochodu jest minimalne), a nowe luksusowe kradnie się na przemyt za wschodnią granicę. Auta kradzione – uwaga Jeśli auto, jakie oglądamy, znajduje się w Top 10 kradzionych aut, należy wzmóc czujność. Sprawdzajmy zgodność dokumentów ze stanem faktycznym. Koniecznie dokładnie sprawdźmy numery nadwozia – znajdują się one, w zależności od modelu, w co najmniej dwóch miejscach. Musimy sprawdzić jak to wygląda w modelu jakiego akurat poszukujemy. Oprócz tego,  tabliczka, na której znajduje się ten numer, powinna być w stanie nienaruszonym. Jakiekolwiek ślady ingerencji w tym miejscu (rysy, szlifowanie, itp.) to niezawodna oznaka, że ktoś przy tym manipulował! Auta kradzione – uwaga Ostatecznie, taki numer nie ma szans zniszczyć się samoczynnie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...