Swego czasu fascynacja Polaków Stanami Zjednoczonymi osiągnęła niebotyczne rozmiary. Auta amerykańskie są kiepsko wykonane To zjawisko pojawiło się również w motoryzacji.

 

Warto zauważyć, że poziom wykonania aut zza Wielkiej Wody faktycznie nieco odbiega od standardów europejskich. Amerykanie mają bowiem nieco inne gusta niż Europejczycy i nie przeraża ich zastosowanie morza kiepskiego plastiku na desce rozdzielczej. Auta amerykańskie są kiepsko wykonane Tak naprawdę, dla Amerykanina bardziej liczy się fakt posiadania przez auto automatycznej skrzyni biegów lub aluminiowych inkrustacji, o ilości miejsca w środku nie wspominając.

 

Kiepskie pierwsze wrażenie, jakie często wywierają auta z Ameryki jest jak najbardziej krzywdzące. Jak się okazuje, silniki V6 i V8 montowane pod maską samochodów z USA cechuje prostota i trwałość. Dodatkowo, co ważne w polskich warunkach, większość z nich bez problemu przyjmie instalację LPG.

 

Warto podkreślić, że dla większości Polaków amerykański samochód to Chrysler Voyager, który w wersji na Europę był montowany…..w Austrii! Praktycznie nie zdarzały się w Polsce Voyager’y z USA. Auta amerykańskie są kiepsko wykonane Dodatkowo, pamiętajmy, że Polacy kochają diesle, więc najpopularniejszy silnik to 2.5 TD produkcji…włoskiej a nie amerykańskiej.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. stacje diagnostyczne. Porównania serwis volvo warszawa , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność. Elastyczne ramki z nadrukiem UV w postaci reklamy
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...