Można powiedzieć, że jest to niemieckie Lamborghini i nie będzie to przesadą, bo przecież to wspólne przedsięwzięcie Niemców i Włochów. Audi R8 Ostatecznie, marka z Italii całkiem niedawno stała się częścią wielkiego koncernu VAG.
Audi R8 to dowód na to, że Audi to nie tylko auta dla emerytów. Już sam wygląd prowokuje do ścigania się – silnik widać przez tylną szybę, a nadwozie wygląda jakby żywcem wzięte z Formuły 1. W środku jest piekielnie głośno, a na dodatek są tu tylko dwa ciasne fotele kubełkowe. No ale coś za coś – auto trzyma się drogi jak przyklejone, a poza tym nikt chyba nie kupuje R8 w celach jeżdżenia na zakupy, prawda?
Aby takie Audi pojawiło się w naszym garażu wystarczy mieć około 200 tysięcy złotych. Audi R8 Na szczęście, w przeciwieństwie do Lambo, nie będziemy musieli jeździć do serwisu w Berlinie, bo R8 bez problemu obsłuży polskie ASO Audi. Uwaga na silnik 4.2 FSI. Jest on bardzo wrażliwy na benzynę kiepskiej jakości. Zupełnie jak w dieslu – uważaj, co tankujesz. Regeneracja wtryskiwaczy potrafi pochłonąć majątek. Choć jeśli ktoś kupuje takie auto, to raczej i tak nie przejmuje się specjalnie tego rodzaju kosztami. Swoją drogą, Audi R8 wcale nie pali jakoś specjalnie dużo. Audi R8 Piętnaście litrów PB 98 nie jest wartością, która mogłaby przerażać – takie wyniki często osiągają auta znacznie mniej sportowe.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania kontener na gruz, rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...