Sedan klasy średniej w wersji bez dachu? Jak pokazuje przykład wariantu B7, jest to jak najbardziej wykonalne i możliwe.
Audi A4 Audi A4 z drugiej połowy pierwszego pięciolecia dwudziestego pierwszego wieku należy do najbardziej popularnych aut na polskim rynku aut z drugiej ręki. Nic w tym dziwnego, w Polsce marka z Ingolstadt od zawsze cieszyła się, mniej lub bardziej zasłużoną estymą, a co za tym idzie, ceny aut tego producenta utrzymują się od zawsze na wysokim poziomie. W naszym kraju szczególną popularnością cieszy się jednak wariant kombi Audi A4, najchętniej wyposażony w silnik wysokoprężny TDI. Audi A4 Niewiele osób zwraca uwagę na sedana, nie wspominając już o kabriolecie.
A tak naprawdę, jazda A4 bez dachu może być naprawdę dobrym sposobem na rozsądnego kabrioleta. Oprócz utraty tylnych drzwi, A4 w wersji kabriolet praktycznie nie straciła żadnego z atutów, jakie cechowały podstawowy wariant. Mamy tu zatem przejrzyście rozplanowane wnętrze, wygodne fotele, a nawet całkiem spory bagażnik. Czego chcieć więcej?
Bliskie pokrewieństwo z tak popularnym samochodem klasy średniej znacznie ułatwia serwisowanie. Audi A4 Bez problemu naprawimy takie cabrio w niemal każdym warsztacie, co wcale nie jest standardem w tej klasie aut.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...