W Stanach Zjednoczonych produkcja motocykli rozwija się w nieco innym kierunku niż w Europie czy w Azji (podobnie rzecz ma się w przypadku rynku samochodowego). Amerykański styl w motocyklach Amerykańscy klienci są bardziej nastawieni na kupowanie motocykli o klasycznym wyglądzie, nawiązującym do legendarnych modeli i do amerykańskiego stylu obowiązującego w tej sferze. Inaczej niż marki japońskie czy europejskie, lubujące się w motocyklach sportowych oraz w „off roadach”, producenci amerykańscy, z poczesną rolą odgrywaną przez markę Harley Davidson, Amerykański styl w motocyklach przede wszystkim skupiają się na oddaniu „amerykańskiej duszy”, tzn. tworzenia produktów klasycznych, imponujących także mocą silnika, przeznaczonych przede wszystkim do poruszania się po długich i prostych amerykańskich drogach. Bardzo wielu Amerykanów podróżuje motocyklami poprzez ten ogromny kraj, pokonując wielkie odległości. Amerykański styl w motocyklach Dlatego też tworzenie motocykli przeznaczonych do takich celów jest niezmiernie ważne dla producentów zza oceanu. Źródło: http://best-cars.pl/

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...