Czy amerykański styl produkcji samochodów może uwzględniać segment samochodów rodzinnych? Amerykański styl a samochody rodzinne Wydaje się, że amerykańskie samochody odpowiadają na nieco inne potrzeby. Są to przede wszystkim samochody o bardzo dużych rozmiarach, przeznaczone do użytkowania na szerokich amerykańskich drogach. To dlatego popularne są tam SUVy i pickupy. Europejskie realia są nieco inne, dużo więcej tu małych, wąskich ulic, o wiele więcej miast, itp. Amerykański styl a samochody rodzinne Nie oznacza to jednak, że amerykańscy producenci nie mają w swojej ofercie aut podobnych do europejskich w segmencie rodzinnym. Wystarczy tu wspomnieć choćby Chevroleta Orlando czy Chrysler Grand Voyager. Oba te modele stanowią swoiste połączenie stylów amerykańskiego i europejskiego, będąc klasyfikowane jako rodzinne SUVy. Amerykański styl a samochody rodzinne I takie właśnie połączenia wydają się być najlepszym rozwiązaniem dla amerykańskich producentów samochodów, chcących odpowiadać na zmienne potrzeby mieszkańców różnych części świata.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...