Jednostka BMW, czyli marki która słynie ze stosowania wyjątkowo trwałych rozwiązań. 3.0 D Motory te z powodzeniem stosowane od lat 90 praktycznie nie sprawiają żadnych nadprogramowych niespodzianek swoim użytkownikom. Co ważne w przypadku sportowego auta, jakim jest BMW, silnik oferuje niesamowite osiągi – dosłownie wgniata w fotel. To akurat nie powinno dziwić, bowiem najmniejsza wersja ma „zaledwie” 184 KM pod maską, podczas gdy najmocniejsza ponad 300 KM. 3.0 D Największym wrogiem tych jednostek są ich poprzedni właściciele – pamiętajmy, że BMW często eksploatują osoby „z ciężką nogą” co może negatywnie odbić się na trwałości auta. Dlatego, co jest właściwie standardem przy BMW, warto dokładnie obejrzeć auto pod kątem wypadkowości. 3.0 D Pamiętajcie, że ewentualne naprawy takich aut mogą być naprawdę drogie.

Typowe usterki: usterkowa klapa kolektora ssącego – może się urwać i wpaść do układu dolotowego czyniąc spustoszenie w silniku.

Modele: BMW 3, 5, 7, X3, X5

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...