Uwaga: nie należy mylić tego silnika z całkiem udaną wersją 2.5 TDI R4 z powodzeniem stosowaną w Audi A6 przed 1994 rokiem!

2.5 TDI V6 Flagowy „ropniak” Audi to była obietnica wielkich wydarzeń. Ponad 160 koni, dźwięk V6, przyspieszenie lepsze niż w niejednej benzynie – czego chciec więcej? Otóż, spójrzcie na ceny używanych aut z tymże silnikiem. Są one wręcz śmiesznie niskie. No bo jak inaczej można skomentowac fakt, że Audi A6 z 1999 z silnikiem 2.5 TDI jest tańsze niż taki sam model z 1997 ale z legendarnym 1.9 TDI?
2.5 TDI V6 Gwoździem do trumny dla 2.5 TDI okazały się wycierające się wałki rozrządu. Producent niestety tego nie przewidział i zapomniał wspomniec klientom o koniecznosci ich wymiany przed czasem. Dodajmy do tego pompę wtryskową od Boscha, której sterownik potrafi spalic się w każdym momencie, zostawiając nas w nie dającym się uruchomic aucie na środku skrzyżowania.

2.5 TDI V6 Usterki: wadliwy rozrząd, nieprzewidywalna pompa wtryskowa

Modele: Audi A4, A6, A8

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...