Gdy na rynku pojawiła się Laguna II, wszyscy dziennikarze wręcz piali z zachwytu, jaki to nowoczesny i innowacyjny samochód. 2.2 DCI Tak naprawdę, patrząc na standardy panujące w 2001 i na ówczesną klasę średnią (zdominowaną przez takie gwiazdy designerskiego kunsztu jak VW Passat B5 czy Opel Vectra B), Laguna wydawała się przybyszem z innej, lepszej planety.

Niestety, kosmiczna technologia powodowała też dziwne, niezrozumiałe dla ziemskich mechaników usterki. Auto bez powodu potrafiło odmówić posłuszeństwa na środku autostrady, świecąc kierowcy w oczy feerią lampek ostrzegawczych, przemieszanych z sączącym się z głośnika głosem miłej francuskiej pani, 2.2 DCI komunikującej o „DEFAILLANCE INJECTION” (po naszemu, błąd wtrysku).

A jeśli ten opis Was nie zniechęcił i koniecznie chcecie Lagunę II z topowym dieslem, wykupcie sobie na wszelki wypadek pakiet assistance – nigdy nie wiadomo, jakie niespodzianki zgotuje Wam pojazd z tą jednostką pod maską.

Usterki: psujące się wtryskiwacze, nietrwałe koło dwumasowe, delikatna turbina, problemy z elektroniką; obracające się panewki

Modele: 2.2 DCI Renault: Laguna II, Espace, Vel Satis, Avantime

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania naprawa skrzyn, rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...