Fordowskie silniki rzadko kiedy miały dobrą prasę. 2.0 TDCI nie jest tutaj wyjątkiem. 2.0 TDCI Nie oszukujmy się – Ford chyba nigdy samodzielnie nie skonstruował dobrego diesla.

W tym silniku podstawowym problemem jest pompa wysokiego ciśnienia, która sama w sobie nie jest może przesadnie awaryjna, jednak ma tendencję do gubienia lakieru. Kawałki pompy rozparcelowane naokoło zapychają wtryskiwacze, które wnet odmawiają posłuszeństwa. Efekt? Mamy chmurę dymu za autem i dynamikę traktora. 2.0 TDCI Dodatkowo, musimy szukać mechanika bo za długo tak nie pojeździmy – albo rozleci się silnik albo zabierze nam dowód policja za zanieczyszczanie powietrza. Nie zapominajmy też, że silnik Forda ma problemy z kiepską trwałością 2masu.

No i nie zapominajmy o tym, że rdza lubi auta Forda. Najbardziej cierpią nadkola i klapa bagażnika. W zasadzie kupując Forda możemy się przygotować na wydatki związane z lakierowaniem karoserii.

2.0 TDCI Usterki: pompa ciśnienia, 2masowe koło, wtryskiwacze

Modele: Focus I; Mondeo III

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania fleetcorp.pl/pulawy/, rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...