Dla wielu Polaków Opel to taki tańszy VW. 2.0 DTI Niestety, Ople mają szereg wad, jakich nie uświadczymy w samochodach producenta z Wolfsburga. Między innymi strasznie rdzewieją oraz piją olej w ogromnych ilościach. Być może to jest przyczyna dlaczego sprzedaż takiej, dajmy na to, Vectry B zajmuje pół roku, a Passata B5 sprzedamy w tydzień.

Stosowany w Vectrach B diesel to obraz nędzy i rozpaczy. O ile silnik, gdy jest sprawny, może dać pewna radość z jazdy (bo spala niewiele) to ewentualne usterki naprawdę pociągną po kieszeni. 2.0 DTI Główna z nich to usterki pompy wtryskowej – ta lubi przestać działać zupełnie bez powodu akurat tej deszczowej nocy gdy rozładował Ci się telefon na środku drogi wiodącej donikąd. Oprócz tego, Opel ma problemy z kompresją i zapalaniem zimą. Sam silnik jest tez bardzo wrażliwy na kiepskie paliwo – jeśli zamierzasz zakupić takie auto, lepiej zapomnij o ropie z pokątnego źródła

Usterki: przepływomierz; pompa wtryskowa

2.0 DTI Modele: Astra II; Vectra B; Omega B

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...