Francuskie silniki nigdy nie miały zbyt dobrej prasy. 2.0 DCI Jeśli komuś zdarzały się wpadki konstrukcyjne to byli to najczęściej inżynierowie z Francji, zwłaszcza Renault. Jednak w 2005 nastąpił przełom. Światło dzienne ujrzała jednostka 2.0 DCI, która zaskoczyła wszystkich swoją nienaganną kulturą pracy oraz niskim zużyciem paliwa. Jak się na dłuższą metę okazało, Francuzom w końcu udało się zbudować silnik, który bez znacznych problemów przejedzie 200 tys km.

Trwała jednostka, która pozytywnie zaskoczy również dobrymi osiągami. 2.0 DCI To akurat nie powinno dziwić, bowiem rozpiętość mocy aut z 2.0 DCI pod maską wynosi od 150 KM do 175 KM. Dodatkowo, motor dość łatwo poddać operacji zwiększenia mocy.
2.0 DCI Typowe usterki: zapchany filtr FAP, zużyte koło dwumasowe, zużyte wtryskiwacze – w zasadzie ciężko jest znaleźć typowe usterki dla tego motoru – wszystkie przypadłości jakie nękają 2.0 DCI to chleb codzienny posiadaczy współczesnych diesli

Modele: Renault: Laguna II FL; Megane II; Megane III; Espace IV; Vel Satis

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania kombajn new holland, rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność. http://robex-pomocdrogowa.pl - pomoc drogowa
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...