Toyoty to wzorce niezawodności. Jednak, zdecydowanie nie w przypadku tej jednostki. 2.0 D4D Mimo że silnik zbiera laury za oszczędność i dynamikę, jego naprawy okazują się być koszmarnie drogie. Co gorsza, praktyka pokazuje że koszty napraw dotyczą zupełnie podstawowych elementów eksploatacyjnych, typu koło dwumasowe czy wtryskiwacze.

Dodatkowo, silniki D4D charakteryzują wyjątkowo nietrwałe głowice. Wiele jest przypadków, kiedy po 100 tys. km Toyota profilaktycznie wymieniała silnik, bowiem głowica nie nadawała się nawet do splanowania. 2.0 D4D Najgorsza jest z tego wszystkiego kiepska dostępność części. Tak naprawdę nie ma do tego silnika zamienników – posiadacz takiego auta jest zdany albo na używane części z niepewnego źródła, albo oryginalne, nowe lecz bardzo drogie. 2.0 D4D Szkoda, bowiem auta Toyoty są naprawdę wdzięczne w codziennym użytkowaniu.

Usterki: nietrwałe wtryskiwacze, nietrwałe koła 2masowe; opadające głowice

Modele: Toyota Auris, Corolla, Avensis, Rav4

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...