Zdawałoby się, że japońskie auta powinny być niezawodne. 2.0 CD Mazda Jednak przykład tego silnika jest doskonałą antytezą teorii o nie psujących się Japończykach. Auta Mazdy, o których mowa powstały w okresie gdy marka pozostawała w bliskim mariażu z Niemcami z Forda. To być może dlatego Mazdy z tego okresu są tak pordzewiałe? Dodatkowo, zadziwia podobieństwo problemów jakie spotkamy w obu markach. Niestety, w Mazdach problemy z silnikiem będą bardzo kosztowne. 2.0 CD Mazda W dieslu 2.0 znajdują się bowiem wtryski Denso, do których nie ma zamienników. Oznacza to, że w razie awarii trzeba będzie kupić nowy wtryskiwacz, a cena jednego liczona jest w tysiącach złotych.
Wtryski ze złota? A co powiecie na niedrożny smok olejowy? Niestety, wiele Mazd 3 i 6 w dieslu skończyło na złomie, bowiem smok olejowy się zapchał co doprowadziło do zatarcia się silnika. Nasza rada? Mazdy to dobre auta, ale tylko jeśli są w benzynie. 2.0 CD Mazda Diesle lepiej omijać

Usterki: niedrożne kanały olejowe, usterki wtryskiwaczy

Modele: Mazda 5, Mazda 6, Mazda 3

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność. Super informacja. Połączenie modlin warszawa centralna od 16 kwietnia to zaledwie 40 minut!
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...