Ten motor to najlepszy przykład globalizacji w przemyśle motoryzacyjnym. 1.6 HDI Silnik stosowany jest zarówno w autach niemieckich (Ford) jak i francuskich (grupa PSA). Producenci oferowali również tę jednostkę w różnych wariantach mocy, pozwalających na dobranie optymalnego samochodu dla siebie. I tak, możemy trafić na samochód z 1.6 HDI pod maską, który ma moc 75 KM, ale dostępne są także wersje 90- czy 110 konne. Słabsze warianty, mimo nieco gorszych parametrów okazują się być całkiem niezłym wyborem, przynajmniej w porównaniu z odmianą 110 konną. 1.6 HDI Dzieje się tak dlatego, że pozbawione są one najbardziej usterkowych elementów dzisiejszych diesli, to jest koła dwumasowego oraz turbo o zmiennej geometrii. Warto też zaznaczyć, że godne polecenia są przede wszystkim odmiany, jakie posiadają układ wtryskowy zaprojektowany przez firmę Bosch – w razie kłopotów, regeneracja nie jest kosztowna.

 

1.6 HDI Typowe usterki: brak niedomagań innych niż u konkurencji – psują się rzeczy typowe dla diesli, jak turbosprężarka czy wtryskiwacze

Modele: Ford: Focus, Fusion; Citroen C4; C5; Berlingo; Peugeot: 307, 308, 407

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...