Czas na propozycję z Japonii. 1.4 D4D Co prawda producenci aut z Kraju Kwitnącej Wiśni kojarzą się raczej z wysokoobrotowymi silnikami benzynowymi, udało im się stworzyć jednostkę wysokoprężną, która jest wyjątkowo trwała. Nadmieńmy jednak, że silnik o oznaczeniu 1.4 D4D stosowany był przeważnie w mniejszych autach, wielkości aut miejskich czy kompaktów. Z oczywistych względów jednostka nie nadawałaby się do dużego Avensisa czy Toyoty RAV4.

Sekret tego motoru tkwi w jego prostocie. Jak się okazuje, silnik 1.4 D4D nie ma elementów, jakie często spędzają sen z powiek właścicielom nowoczesnych diesli. Nie znajdziemy tu na przykład koła dwumasowego czy wrażliwych na kiepskie paliwo wtryskiwaczy. 1.4 D4D A jeśli nawet te ostatnie się zepsują, ich regeneracja nie powinna wyciągnąć znacznych sum z portfela.

 

Typowe usterki: wrogiem tego auta może być jedynie poprzedni właściciela – auta z tą jednostką były mocno popularne wśród przedstawicieli handlowych, a wszyscy wiemy jak oni traktują samochody. 1.4 D4D

Auta: Toyota Yaris, Corolla, Auris

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...